Kosmetické ošetření pleti 

Prémiové kosm. ošetření pleti

1.190,-/950,-*

1.790,-/1.490,-*

Doplňkové služby k ošetření:

úprava obočí

barvení obočí 

depilace horní ret 

barvení řas 

100,-/60,-*

100,-/60,-*

100,-/60,-*

200,-/100,-*

*

      Ceny platné pro VIP klienty

Kdo je VIP klient/ka?

  • dochází na kosmetické ošetření v pravidlených intervalech 4-6 týdnů

  • používá doporučené domácí přípravky 

KOSMETIKA

Jste úplný nováček a netušíte, co si pod pojmem kosmetika představit? Nebo jste letitá mazačka a zajímá vás, jak to dělám já?

 

Kosmetické ošetření neboli zkráceně kosmetika je dle Wikipedie lidská činnost pečující o krásu lidského těla. Tato činnost může být prováděna různými prostředky – např. prostředky fyzikálními, chemickými či biologickými. Kosmetika také slouží k odstranění či zakrývání některých tělesných vad či konkrétních fyzických nedostatků. 

 

Co si ale v praxi pod touto definicí přestavit. Pokusím se vám jedno takové kosmetické ošetření pro konkrétnější představu popsat. 

 

Úkony rozděluji do 4 částí: Analýza, Estetika, Čištění a Rozmazlování.

 

Analýza pleti (nebo také Diagnostika pleti) je naprosto stěžejní při první schůzce. Představte si ji jako jeden dlouhý rozhovor o vás. Ptám se na všechny aspekty, které souvisí a ovlivňují vaši pokožku. Jen tak vám mohu opravdu pomoci. 

 

V estetické části se postaráme o obočí, řasy a nechtěné chloupky v obličeji. Tato část je volitelná - jaké úkony chcete/nechcete je na vás.

 

Pod pojmem čištění pleti se skrývá odlíčení, povrchové čištění, peeling a hloubkové čištění. Pokud to podmínky a zdravotní stav dovolí, tak pro hloubkové čištění používám ultrazvukovou špachtli, případně v kombinaci s ručním čištěním, je-li nutné. V této části se řídím pocity a přání klientky a rozsah čištění vždy přizpůsobím. 

 

Za odměnu vás pak ráda rozmazlím relaxační masáží obličeje, krku a dekoltu. Masáž je nedílnou součástí každého ošetření (s výjimkou velmi aknózní pleti) a má to své opodstatnění.  Maskou a ampulemi s vysokou koncentrací účinných látek. Pokožka je po ošetření zklidněná, nasycená, odpočatá.

Zůstaňme v kontaktu

Kdybyste měla ještě jakékoli další dotazy, nezapomeňte, že mi můžete jednoduše poslat svůj dotaz a probereme všechno, nad čím váháte, nebo si nejste jistá. Od toho jsem tady, abych vám co nejvíce pomohla. 

HANA NEJEDLÁ

STUdio Trend

Gdaňská 336/21, 181 00 Praha 8

https://hnejedla.wixsite.com/kosmetikahn

hnejedla@gmail.com

+420 739 333 789

  • Facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now